Çözüm Ortaklarımız

 

 

EAE ELEKTRONİK

EAE Elektroteknik Modüler Elektrik Pano Kabinleri, Elektrik Kutuları, Modüler Orta Gerilim Hücreleri.

 

 

İKİZLER AYDINLATMA

Enerji tasarruflu LED aydınlatma sistemlerinde sürekli yenilenen ürünler geliştirmektedir.

 

ABB ELEKTRİK

Öncü güç ve otomasyon teknolojisi firması ABB altyapı ve endüstri müşterilerinin performansını artırırken çevre etkilerini de azaltıyor.

 

EATON CORPORATION

Eaton elektrik, hidrolik ve mekanik enerjiyi daha güvenilir, verimli, güvenli ve sürdürülebilir yapan, çok yönlü enerji yönetim çözümleri sunar.

 

SCHNEİDER

Mükemmel görünümünün yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan ev kontrol ve enerji yönetimi ürün yelpaze.

Hakkımızda

GMT Elektromekanik, rekabet üstünlüğü sağlayacak ve iş verimliliğini yükseltecek süreç bazlı yenilikçi iş uygulamaları geliştirme amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman ve dinamik kadromuz, gelişmiş alt yapımızdan aldığımız güç ile strateji, planlama ve başarı odaklı hizmet anlayışımız sayesinde siz değerli iş ortaklarımıza çözümler sunmaktayız. Faaliyet alanları arasında bulunan elektrik taahhüt, danışmanlık, satış, imalat, endüstriyel yazılım ve projelendirme alanlarında sahip olduğumuz 10 yıllık tecrübemizi 2015 yılından bu yana GMT Elektromekanik çatısı altında sizlere sunmaktayız. GMT Elektromekanik müşteri memnuniyetini işletme başarısının en temel unsuru olarak kabul eder ve her zaman müşterilerinin beklentilerinin en üst düzeyde olmasını sağlar. Bu ilkeler doğrultusunda tecrübeli ve uzman kadrosuyla teknolojiyi yakından takip eden, AR-GE faaliyetlerine önem veren ve geliştiren bir anlayış içindedir.